Yvette van Boven

Yvette van Boven

We hebben 39 boeken van Yvette van Boven waarvan 6 boeken mét recepten.

Registreer gratis!

Welkom op heerlijkzoeken.

Heerlijk zoeken is jouw persoonlijke receptenzoekmachine voor jouw boekenplank en blogcollectie. Alleen nog maar lekkere recepten vinden van auteurs die jou wél aanspreken, zoals die van Yvette van Boven? Registreren is gratis!

Over Yvette van Boven

Yvette van Boven kwam op haar tiende met haar ouders naar Nederland en studeerde interieurarchitectuur aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Daarna begon ze met haar zus Sophie een ontwerpbureau. In 2006 startte ze met haar neef Joris in Amsterdam het restaurant Aan de Amstel. Toen ze thuis zat vanwege een operatie schreef ze haar eerste kookboek dat in 2010 verscheen onder de titel Home Made. De foto’s werden gemaakt door haar man Oof Verschuren. Het kookboek was een bestseller en werd uitgeroepen tot Kookboek van het Jaar. Daarna verschenen nog een aantal boeken: Home Made Winter (2011), Home Made Zomer (2013) en Home Baked (2014). Met haar werk bij het restaurant is ze gestopt.

Bij de VPRO presenteerde Van Boven het programma Koken met Van Boven. Vanaf augustus 2015 was er een eerste serie van 10 afleveringen te zien. In 2016 krijgt het programma een vervolg. Naast haar activiteiten bij de televisie verschijnt wekelijks een column in de Libelle en de Volkskrant.

Boeken van Yvette van Boven

Kijk voor meer boeken.

Recepten van Yvette van Boven

Doorzoek de recepten

Wist je dat heerlijkzoeken dé site is om door recepten van kookboeken te zoeken? Verfijn en verken onze selectie van recepten!

Een recept uit Yvette van Boven en Oof Verschuren - Lekkere recepten van het land

Diner / hoofdgerecht uit Lekkere recepten van het land:

Bloemkoolnasi

Ingrediënten:
bleekselderij, bloemkool, cashewnoten, doperwten, eieren, gebakken uitjes, gember, knoflook, mais, pepertje, shiitake, wortels, zonnebloemolie, zout, zoute sojasaus en zwarte peper

Een recept uit Yvette van Boven en Oof Verschuren - Lekkere recepten van het land

Lunch / bijgerecht uit Lekkere recepten van het land:

Bietenfalafel

Ingrediënten:
bloem, citroensap, extra vierge-olijfolie, griekse yoghurt, kikkererwten, knoflook, komijnpoeder, koriander, korianderpoeder, peterselie, pitabroodje, plantaardige olie, rode biet, sjalot, slablaadjes, tahin, tomaat, ui, versgemalen zwarte peper en wortel

Een recept uit Yvette van Boven - Uit de oven van Van Boven

Ontbijt / snack of tussendoortje / bij de koffie uit Uit de oven van Van Boven:

Aardbeien-ontbijtcake

Ingrediënten:
aardbeien, bakpoeder, bloem, ei, gemalen kaneel, havermout, olie, suiker en zeezout

Soort:
ovenschotel/ovengerecht/crumble/gratin/clafoutis / gebak, koek, taart, pudding / vegetarisch
Een recept uit Yvette van Boven en Oof Verschuren - Home made zomer

Borrelhapje/tapa/mezze/antipasti uit Home made zomer:

Hummus van witte bonen

Ingrediënten:
cayennepeper, citroen, knoflook, olijfolie, paprikapoeder, peper, bladpeterselie, witte bonen en zout

Soort:
saus/dressing/jus
Een recept uit Yvette van Boven en Oof Verschuren - Home Made winter

Avondmaal uit Home Made winter:

Daube provencale

Ingrediënten:
knoflook, laurier, olijfolie, rode wijn, rundvlees, sinaasappel, tijm, tomatenpuree, ui, wortel en zwarte olijven

Soort:
vlees
Een recept uit Yvette van Boven en Oof Verschuren - Home made zomer

Bijgerecht uit Home made zomer:

Pikante ratatouille

Ingrediënten:
aubergine, courgette, harissa, knoflook, olijfolie, paprika, peper, peterselie, tijm, tomaten, ui en zout

Een recept uit Yvette van Boven en Oof Verschuren - Home Made winter

Ontbijt / diner / nagerecht uit Home Made winter:

Gemberyoghurt met salade van citrus

Ingrediënten:
bruine suiker, ingelegde gember, gembersiroop, granaatappelpitjes, grapefruit, kaneel, mandarijn, munt, sinaasappel en yoghurt

Soort:
eieren, kaas en zuivel / vegetarisch
Een recept uit Yvette van Boven en Oof Verschuren - Home Made winter

Drinken uit Home Made winter:

Baileys Irish cream

Ingrediënten:
chocoladesiroop, espressopoeder, gecondenseerde melk, ierse whiskey en slagroom

Soort:
drank (alcoholisch) / vegetarisch
Een recept uit Yvette van Boven en Oof Verschuren - Home made

Brunch / lunch / snack of tussendoortje / borrelhapje/tapa/mezze/antipasti uit Home made:

Lavash crackers

Ingrediënten:
bloem, gist, karwijzaad, komijnzaad, maanzaad, paprikapoeder, plantaardige olie, sesamzaad, water, zeezout en zout

Soort:
brood/sandwiches/crostini/bruschetta / vegetarisch
Alle recepten van Yvette van Boven