Rianne Buis

We hebben 8 boeken van Rianne Buis waarvan 4 boeken mét recepten.

Registreer gratis!

Welkom op heerlijkzoeken.

Heerlijk zoeken is jouw persoonlijke receptenzoekmachine voor jouw boekenplank en blogcollectie. Alleen nog maar lekkere recepten vinden van auteurs die jou wél aanspreken, zoals die van Rianne Buis? Registreren is gratis!

Boeken van Rianne Buis

Kijk voor meer boeken.

Recepten van Rianne Buis

Doorzoek de recepten

Wist je dat heerlijkzoeken dé site is om door recepten van kookboeken te zoeken? Verfijn en verken onze selectie van recepten!

Een recept uit Rianne Buis - AH eetboekenreeks 1 - Vis

Borrelhapje/tapa/mezze/antipasti uit AH eetboekenreeks 1 - Vis:

Oesters naturel

Ingrediënten:
citroensap, oesters, sjalot en versgemalen zwarte peper

Keuken:
Frans / Belgisch
Soort:
vis/schaaldieren/schelpdieren
Een recept uit Rianne Buis - AH eetboekenreeks 1 - Vis

Diner / lunch / voorgerecht / borrelhapje/tapa/mezze/antipasti / lunchgerecht uit AH eetboekenreeks 1 - Vis:

Surimitaart met waterkers

Ingrediënten:
belegen goudse kaas, bloem, bosui, boter, crème fraîche, ei, eidooier, peper, surimi, waterkers en zout

Keuken:
Europees
Soort:
vis/schaaldieren/schelpdieren / quiche
Een recept uit Rianne Buis en Mieke van Laarhoven - Spanje

Borrelhapje/tapa/mezze/antipasti uit Spanje:

Chorizo in rode wijn

Ingrediënten:
chorizo, rode wijn en stokbrood

Keuken:
Spaans
Soort:
vlees
Een recept uit Rianne Buis - AH eetboekenreeks 1 - Vis

Diner / hoofdgerecht uit AH eetboekenreeks 1 - Vis:

Tongrolletjes met spinazie en zalm

Ingrediënten:
boter, cognac, crème fraîche, droge witte wijn, gerookte zalm, peper, spinazie, tongfilet, verse bieslook en zout

Keuken:
Europees
Soort:
vis/schaaldieren/schelpdieren / ovenschotel/ovengerecht/crumble/gratin/clafoutis
Een recept uit Rianne Buis - AH eetboekenreeks 6 - Roerbakken

Diner / nagerecht uit AH eetboekenreeks 6 - Roerbakken:

Fruitwafels

Ingrediënten:
fruitsalade, gemberbolletjes op siroop, kaneelpoeder, rode peper, wafels, witte basterdsuiker en zonnebloemolie

Soort:
fruit / koek en gebak
Een recept uit Rianne Buis - AH eetboekenreeks 3 - Salades

Diner / lunch / voorgerecht / lunchgerecht uit AH eetboekenreeks 3 - Salades:

Torentjes van gegrilde zomergroenten

Ingrediënten:
aubergine, balsamicoazijn, chèvre de bellay-kaas, courgette, gele paprika, italiaanse kruiden, knoflook, olijfolie, peper, pepita's, pesto, vleestomaat en zout

Keuken:
Mediterraans
Soort:
salade / vegetarisch / kaas
Een recept uit Rianne Buis en Mieke van Laarhoven - Spanje

Ontbijt / lunch / lunchgerecht uit Spanje:

Castiliaans rond brood

Ingrediënten:
bloem, instantgist, olijfolie, suiker en zout

Keuken:
Spaans
Soort:
brood en broodgerecht / vegetarisch
Alle recepten van Rianne Buis